De 15e Kunstwandelroute Hummelo | de beelden

Foto's:  Gerard ter Brugge en Hans Mellendijk






01 | #-project | Hans Mellendijk en Piet Post [met gedichten van Margót Veldhuizen, Piet Post en Hans Mellendijk]




02 | Paula Nieuwenhuijzen | Onverwachtse ontmoeting
paulasiero@gmail.com



03 | Gerrie Ploeg | Ver-gaan
gploeg60@gmail.com | 06-23644194


04 | Leerlingen van het Almende College, locatie Bluemers te Silvolde 
Vreemd nest | Evelien Jorna-Jacobse | e.jorna@kpnmail.nl | 0315-325212




05 | Thea Zweerink | Maan

info@theazweerink.nl | 0315-242958



06 | Wilma Brouwer | Homo Humus II



 07 | José Botterhuis | In paradisum

j.botterhuis@hetnet.nl | 06-30157122  | 0314-363697



08 | Willy Oster | natürlich künstlich
info@willy-oster.de



09 | Nol Schrijvers | Coulisse
0314-651491-0612819807 nolenan@kpnmail.nl 


10 | Dries Olthof en Gebke Westra | Zwerm

gebkewestra@gebkewestra.nl | driesolthof@gmail.com 


11 | Luitgard Schultz | een tijdelijke lentebruid (getrouwd met de omstandigheden)
luitgard-schultz@hetnet.nl 

12 | Ute van Aalst | Waldgeheimnis
utevanaalst@hetnet.nl | 0315-681624

 13 | Henk Winkelman | Achter muren waar ik niet komen kan

Henkart@kpnmail.nl | 0314 -330261 | 06-31995619


 14 | Günther Zins | Auftauchen oder Versinken

guentherzins@freenet.de | 00492821-27401



15 | Marjo Heuvels-Alders | Vrouwe

m.heuvels-alders@chello.nl | 0314-343357 | 06-51038194

16 | Miranda Vissers | Usnea Pterocarya Imaginaris / Imaginair Vleugelnootkorstmos

Miranda.vissers@hotmail.com | 040 2622128



17 | Sarah Hamming & Sophia Groepchef | Spiegeling

sarahhamming@hotmail.com | 06-45086962 & sgroepchef@gmail.com | 06-14448493





18 | Tejo Tiemessen | Bird on a wire

t.tiemessen@chello.nl | 0313631341


19 | Ruud Kaper | Veelpotige reuzenbasilisk
ruud@kaper.com  | tel. 0314-394804



20 | Hermine  Grob-Riswick  | Sciurus Vulgaris in zijn territorium
hermine@kpnplanet.nl   | 0316-543285 





21 | Elisabeth Schink | Birkenfreund
erdvogel@web.de   +492821 8361788


22 | Els Kaper-Klaver | Bostempeltje
els@kaper.com  | 0314-394804


23 | Marieke van der Graaf & Eva Marieke van Es  | N-E-S-T-E-N-E-N

mariekevandergraaf@kpnmail.nl | 06-51880290 & vanes.evamaria@gmail.com | 06-28498756



24 | Joke Verboon | Cimicifuga simplex - zilverkaars
golem@ kpnmail.nl | 0313 475670



25 | Piet Post | Fluitketels 
postdaniels2@gmail.com | 0315-327259


26| Netty de Weerd - Armbrust | Gedaanteverandering

nettyarmbrust@hotmail.nl | 0314-328091



 27 | Rolf Wolters | De Klinkplek
info@rolfs.nl | 06-21501561


 28 | Hannah Blom | Monument voor de vluchteling
hannahblom@gmail.com | 06-12711488 | http://www.hannahblom.nl/

29 | Dries Olthof en Gebke Westra | Stairway to heaven
gebkewestra@gebkewestra.nl | driesolthof@gmail.com

30 | Martin Pragt | improvisatie met de omgeving

mh.pragt@chello.nl


 31 | Charlotte van Dijk | Vlindervrouw
dijkvaneencharlotte@hotmail.com





 32 | Mary Quarles van Ufford | Transvissie



33 | Hennie den Ouden | Stroom - opwaarts - stroom - afwaarts

hennievanwolfswinkel@hotmail.com | 0314-651567


34 | Jan Opdam | Sieraad  
jan @opdam.com


35 | Pim van Arkel | Waterspiegels

06-51550669


36 | Jozef Kemperman | een twee drie vier bomen van papier
aanons2@kpnmail.nl | 06-11211767


37 | Freeke Nijman | Herinnering
freeke.wimnijman@kpnplanet.nl | 0314-683482 | 06-12371247

38 | Ineke ter Haar | De zon

ineketerhaar@upcmail.nl | 06-10283523

39 | Riet van Schie | Levenslijn
rietvanschie@me.com | 0313-473704

3 opmerkingen:

  1. Marcel en Marga23 april 2014 om 12:42

    Voor het eerst hebben we kennis gemaakt met Hummelo en de KWR. Wat een mooi afwisselend landgoed. En telkens weer een verrassing: een door de plek geïnspireerd beeld. Daartussen typemachines met stemmige dichtregels. Zo genoten dat we de volgende dag weer zijn gegaan.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Deze reactie is verwijderd door een blogbeheerder.

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Prachtig, wat een verraders. Iemand heeft me verteld dat dit mooi was.

    BeantwoordenVerwijderen